Mazo Stipro skrējiens 2017

2017. gada 27. maijs - 28. maijs , Atpūtas un sporta komplekss "Zelta Zirgs", Ķeguma novads

 

„Stipro skrējienā” var piedalīties tikai pieaugušie, bet jau trešo gadu arī ģimenēm ar bērniem dota iespēja savus spēkus pierādīt “Mazo Stipro skrējienā”, kas notiks 27. un 28. maijā, atpūtas un sporta kompleksā „Zelta Zirgs”. 

 

“Mazo Stipro skrējiens” ir atraktīvas skriešanas sacensības jeb īpaši bērniem vecumā no viena līdz 13 gadiem paredzēta trase, kas ietver dažādus interesantus šķēršļus, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un jākāpj pāri.

Piedalīšanās „Mazo stipro skrējienā” dos iespēju ikvienam bērna izjust gandarījumu par paveikto un apzināt savu spēju robežas, pārvarot dažādus šķēršļus. Mazākajiem varēs palīdzēt vecāki vai vecvecāki, tad tas būs ģimeni saliedējošs notikums. Tas būs interesants, aizraujošs pārbaudījums. Pozitīvas emocijas.

 

Šogad “Mazo Stipro skrējiens” notiks citā vietā – speciāli bērniem paredzētā teritorijā. Būs pieejamas divas dažāda garuma distances – lielākiem un mazākiem stipriniekiem. Jāpārvar tajās būs dažādi šķēršļi, pār kuriem jārāpjas, zem kuriem jālien un kuriem jākāpj pāri.  Galvenais uzdevums - veiksmīgi sasniegt finišu un no sirds izbaudīt skrējienu.  Nedaudz sarežģītāk, bet aizraujošāk un interesantāk – gluži kā pieaugušo distancē!

 

„Mazo stipro skrējienā” visi dalībnieki būs uzvarētāji! Ģimenes, kas piedalīsies šajā pasākumā saņems sertifikātu, kurā ierakstīts trasē uzrādītais laiks, bet mazie saņems veicināšanas balvas no atbalstītājiem.
Vienlaikus notiks arī cits pasākums bērniem ar ģimenēm – “Mazā stiprinieka piedzīvojumi” - sešas sportiskas un izglītojošas aktivitātes. Visi kopā baudīt ģimenisku atpūtu varēs, spēlējot tautā zināmas spēles brīvdabas versijā. Darbosies arī radošās darbnīcas. Gods un slava visiem drosminiekiem!


Sestdien un svētdien būs pieejamas vēl dažādas citas aktivitātes, papildus izklaides iespējas ne tikai pieagušajiem, bet arī jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem. Parūpēsimies par katra labsajūtu, piedāvājot bagātīgu festivāla programmu. Ikvienam būs iespēja pavadīt mototrases “Zelta Zirgs” teritorijā visu nedēļas nogali ar teltīm, līdzi var ņemt grilus un sarīkot kārtīgus stipro ļaužu svētkus.


Abas dienas uz skatuves uzstāsies DJ ar muzikālajām performancēm, bet pirmās dienas vakarā - Latvijā populāru grupu priekšnesumi.

 

Dalības maksa:

 

līdz 01.04.2017 – 5 EUR

 

līdz 15.05.2017 – 6.50 EUR

 

līdz 26.05.2017 – 8 EUR

 

pasākuma dienā – 10 EUR

 

 

 

 

Reģistrēties

Norises vieta:

Atpūtas un sporta komplekss "Zelta Zirgs", Ķeguma novads

Organizators:

Biedrība "Notikumu Aģentūra"

Pasākuma mājas lapa:

http://www.stiproskrejiens.lv/mazo-stipro-skrejiens/

Norises datums:

2017. gada 27. maijs - 28. maijs

Pasākuma sākums:

10:00

Dalībnieku saraksts (787)